info@jphsw.cz | 602 289 014 | JPH Software

 

Majetek


Používáte Klasifikaci a chcete propojení s Majetkem nebo máte zájem pouze o Majetek?

Program Majetek vám pomůže snadno a přehledně vést kompletní evidenci všech druhů majetku a materiálů v knihovně.

Program Majetek byl původně navržen především pro použití v knihovnách, základních uměleckých školách a dalších podobných institucích. Tento komplexní nástroj vám ale stejně dobře poslouží i ve všech ostatních firmách a organizacích, které potřebují vést důkladnou evidenci majetku.

Díky dlouholetému vývoji, úpravám a vylepšením na základě požadavků zákazníků dnes program Majetek obsahuje vše potřebné pro bezproblémové vedení evidence majetku, knihovny a další související agendy.

Majetek můžete libovolně třídit

V programu jsou pro vás připraveny 4 základní evidence 3 pro majetek a 1 pro položky knihovny.

V rámci těchto základních evidencí můžete vytvářet libovolný počet dalších kategorií či účtů, takže budete mít v majetku pořádek a vše bude přehledně roztříděno.

Přehledné zobrazení vašeho majetku v evidenci zajišťují 2 náhledy:

 • Karty položek každá položka v evidenci má vlastní kartu, kde přehledně vidíte veškeré uložené údaje o dané položce, stiskem tlačítka můžete kartu vytisknout
 • Seznamy majetek v evidenci je zobrazen formou seznamu, kde jsou informace o majetku uložena v jednotlivých sloupcích, také seznam můžete snadno vytisknout.

 

Oba dva typy náhledů vám nabízí rozsáhlé možnosti filtrování a řazení položek, díky čemuž se vždy rychle dostanete k informacím, které hledáte.

Ovládání je snadné, intuitivní a během pár okamžiků vám přejde do krve. Díky tomu při práci s evidencí majetku nikdy nebudete tápat a ztrácet čas hledáním, jak která funkce funguje.

Proč vést evidenci majetku s programem Majetek?

 • Omezíte papírování na nutné minimum vše máte v počítači.
 • Vždy vše přehledně při ruce i v mobilu a tabletu.
 • Data uložena v bezpečí na cloudu.
 • Snadný a pohodlný tisk z evidence majetku.
 • Inventarizace pomocí mobilního telefonu s aplikací čtečka čárových kódů

 

Rozsáhlé možnosti tisku

Program Majetek vám umožní pohodlně vytisknout informace o libovolné položce či celé seznamy dle vašeho výběru.

Nemusíte nastavovat tiskárnu, vše funguje automaticky. Pouze stisknete tlačítko a hned si můžete vyzvednout dokument u tiskárny.

Kromě tisku položek a seznamů můžete také tisknout:

 • Místní seznamy
 • Inventární seznamy za volitelná období a kategorie
 • Uživatelsky volitelné sestavy
 • Inventární štítky s EAN kódem
 • Karty majetku

 

K evidenci majetku máte přístup všude

Data jsou uložena bezpečně v cloudu a jsou tedy přístupná všude, kde je připojení k internetu. Součástí je webová aplikace pro telefony a tablety. Data jsou každý den zálohována a v bezpečí.

U starší varianta programu Majetek ST jsou veškerá data uložena lokálně na vašem počítači v databázi Microsoft Access. K datum se dostanete pouze na daném počítači. Pokud máte zájem o převedení dat do cloudové verze Majetek PG, tak nás prosím kontaktujte na info@jphsw.cz.

.

Získejte dokonalý přehled o vašem majetku s programem Majetek

Chcete-li si ušetřit spoustu času a moře starostí, které obvykle evidence majetku představuje, spolehněte se na léty a zákazníky prověřený program Majetek, který vám usnadní práci a urychlí nepříjemné papírování.

.

Používáte program Klasifikace pro evidenci žáků v ZUŠ?

Knihovnu z programu Majetek zobrazíte i v Klasifikaci. Uživatelé mají snadno přehled o všech položkách v Knihovně bez přepínání mezi programy.

Program Majetek si objednejte na info@jphsw.cz

Pokud je vám cokoliv nejasné, chcete se na něco zeptat nebo vás něco zajímá Kontaktujte nás

Objednat