info@jphsw.cz | 602 289 014 | JPH Software

Jsme nejrozšířenější školní systém základních uměleckých škol v České republice. Už téměř 25 let pomáháme školám zvládat každodenní administrativu i komunikaci mezi školou a rodinou.

Výhody našeho programu využilo již více než 75% všech škol v ČR a nové stále přibývají.

Díky hospodárnému řízení a silné pozici na trhu nabízíme dlouhodobě rozumné ceny, které se pohybují hluboko pod cenovou hladinou méně kvalitních konkurenčních produktů.

Naše cenová politika byla vždy pro zákazníky příznivá. V roce 2005 jsme při dosažení počtu 100 škol, zlevnili roční platbu o 25%. V roce 2010 jsme po vstupu naší společnosti mezi plátce DPH také nezdražili a navýšení o odváděnou část 20% z ceny zahrnuli do vlastních nákladů. Naše školy touto skutečností nebyly jakkoliv zasaženy.

Vzhledem k logickému ovládání programu i dnes poskytujeme technickou podporu zdarma. Díky propracovanému uživatelskému navržení programu dotazy zvládáme. Jakmile se vyskytne větší množství stejného dotazu, vyhodnocujeme jeho relevantnost a upravujeme nastavení programu tak, aby se intuitivnost a kvalita práce dále vylepšovala. Je to snadné.

Od roku 2012 jsme spustili webovou Klasifikaci, která umožňuje rodičům i žákům přistupovat do elektronických žákovských knížek a komunikovat se školou formou zpráv a také omluvenek. Takto odeslaná omluvenka učiteli vyskočí přímo v Klasifikaci a není potřeba po chvílích zkoušet klávesou F5 obnovovat celé okno a čekat na jeho kompletní načtení jak tomu bývá ve většině webových aplikací.

S rozvojem mobilních technologií následovala po webové Klasifikaci také její verze pro mobilní telefony s operačními systémy Android i iOS a poslední verze dokonce podporují přihlašování obličejem pomocí technologie FaceID i oznamovacích zpráv Push Messages.

Od roku 2016 jsme do naší nabídky zahrnuli možnost používání Klasifikace, aniž by škola musela spravovat vlastní server. Tato služba se velmi rychle rozšířila na většinu v současnosti používaných škol. Pokud vidíme například v září zvýšenou aktivitu na serverech, tak jejich konfiguraci velmi účinně posilujeme než abychom službu ve špičce vypínali (Ano i to se někde dá vidět…)

Vysoká úroveň našich technologií programu Klasifikace umožňuje také propojení s naším programem pro evidenci majetku, což mnohdy pedagogům usnadňuje jejich práci. Velmi oblíbeným se tak na školách stalo propojení, díky kterému učitelé v Klasifikaci vidí například seznam not notového archivu školy.

Proč byste měli zvolit naše programy Klasifikace a Majetek?

  • Rychlé, spolehlivé a intuitivní programy, které vám ušetří čas a starosti.
  • Veškerá data jsou bezpečně uložena a komunikace s nimi je šifrována. Doporučujeme naše uložení dat v cloudu.
  • Téměř 25 let zkušeností s vývojem programů a podporou zákazníků.
  • Neomezená bezplatná podpora na telefonu a emailu info@jphsw.
  • Školení můžete díky státní akreditaci MŠMT můžete snadno a lépe financovat.

Využijte naší nabídky a získejte programy KlasifikaceMajetek za jedinečné ceny.

Pokud je vám cokoliv nejasné, rádi byste se na něco zeptali nebo chcete rovnou kterýkoliv program objednat, kontaktujte nás.

Kontakt