info@jphsw.cz | 602 289 014 | JPH Software

V čem jsme lepší?

Naše Klasifikace a Majetek jsou především programy, chcete-li aplikace pro plochu Windows a ne pouze webové aplikace, které tak snadno dnes nabízejí spousty ostatních. Zatímco webové aplikace se všemi svými omezeními spouštíte adresou webu v některém z prohlížečů Internetu, naše aplikace jsou jako ty prohlížeče a spouštějí se vlastní ikonou z plochy Windows. Programování takovýchto programů sice představuje vyšší náklady, ale uživatel má takto o mnoho vyšší komfort při práci a také o hodně vyšší rychlost práce. Navíc se překresluje vždy jen část, ve které právě pracujete, nikoliv celé okno prohlížeče, jak je to v drtivé většině webových aplikací, které ještě nakonec většinou skočí na začátek stránky a orientace je ta tam. Tím šetříme nejen vaši trpělivost, ale také vaše oči. Další obrovskou výhodou pro věci znalé uživatele je to, že v seznamech pravých aplikací můžete řadit položky vzestupně nebo sestupně pouhým kliknutím na záhlaví daného seznamu a pak stačí napsat jen první písmena požadované položky a seznam se na položku tohoto jména nastaví. Tato praktika platí nejen pro naše programy, ale také pro všechny další programy systému Windows i dalších, ale ve webových aplikacích to takto jednoduše nejde.

Okamžité zprávy

Další velkou výhodu představuje to, že když rodič odešle například omluvenku za své dítě a učiteli tato informace okamžitě vyskočí v dialogovém okně uprostřed Klasifikace, ve středu jeho pozornosti a to ať pracuje v třídnicích, rozvrhu, či třeba v koncertech. Pokud má Klasifikaci zrovna schovanou na liště, pak její část bliká oranžovou barvou a ozve se zvukové upozornění. Takto fungují i zprávy mezi vedením a učiteli a ve webových aplikací tento komfort najdete jen málokdy.

Písma

V našich programech si můžete z jednoho místa nastavit větší písmo i specifický font pro zobrazení všech částí programu, aniž byste si rozházeli zbytek počítače. Vše se perfektně zobrazuje i na 4K monitorech.

Cizí znaky

V kterékoliv části evidence je možno zadávat i tisknout veškeré znaky mezinárodní znakové sady UNICODE. Více informací
ZDE.

Historie změn

Pokud si v Klasifikaci například omylem smažete předpis školného, v historii změn můžete záznam jedním kliknutím vrátit. V historii také vidíte všechny změny, které byly v předpisech, ale i dalších údajích provedeny a také kým.

Podpora

Vzhledem k logickému ovládání programu i v této době poskytujeme technickou podporu zdarma. Díky propracovanému uživatelskému navržení programu dotazy zvládáme. Jakmile se vyskytne větší množství stejného dotazu, vyhodnocujeme jeho relevantnost a upravujeme nastavení programu tak, aby se intuitivnost a kvalita práce dále vylepšovala. Je to snadné.

Cena

Klasifikace je v dnešní těžké době o 54% levnější než obdobné produkty. Ptáte se jak je to možné? Je to díky počtu škol, které nás používají a díky našemu hospodárnému řízení. Dejte se k nám a budete mít evidenci dokonalejší a ještě významně ušetříte.

Vysvědčení

Určitě s námi budete souhlasit, že vydávání vysvědčení je slavnostní a oficiální záležitost, která si zaslouží tištěná vysvědčení na profesionální úrovni. Program Klasifikace tiskne vysvědčení, které zcela koresponduje s danými vzory. Možná se už dnes pomalu zapomíná na to, že vzor vysvědčení dokonce podléhá Sbírce zákonů.

Za zmínku jistě stojí i to, že pokud jste před vysvědčením tiskli jiný dokument na šířku, Klasifikace si pro vysvědčení sama přepne tisk na výšku a ještě nabídne zapnutí oboustranného tisku.

V Klasifikaci máte možnost volit si pro údaje na vysvědčení libovolné fonty písem, můžete tisknout do starších předtištěných tiskopisů (včetně slovního hodnocení) i čistých tiskopisů Bianco.
Tisk vysvědčení doporučujeme na tiskopisy Bianco od firmy SEVT. SEVT

Vysvědčení

Na ukázce je zobrazen výtisk vysvědčení z Klasifikace na formulářích Bianco.

 

Klasifikace není závislá na určitém prohlížeči Internetu ani jeho verzi

Konkurenční produkty, které mají celou evidenci závislou pouze na prohlížeči Internetu, často doporučují tisk vysvědčení v jednom z nich, protože v ostatních prohlížečích správný tisk vysvědčení (navíc často neodpovídající předepsanému vzoru) nezaručují. Nastavení tiskárny je pro ně také utopií, takže na komfortní tisk jako z Klasifikace můžete z prohlížečů Internetu zapomenout.

Koncerty a akce školy + Google kalendář

Přidávání čísel na koncerty probíhá kompletně online, což znamená, že ubývající volný čas koncertu vidíte i bez opakovaného mačkání klávesy F5. Zvolené akce můžete mít automaticky provázané s Google kalendářem školy.

Rozvrhy

Vytvoření rozvrhů hodin a jejich následné úpravy jsou u nás velmi snadné. V Klasifikaci přesunete libovolnou skupinu hodin naráz do jiné učebny či dne, zatímco ve webových aplikacích musíte hodiny měnit jednu po druhé…

rozvrh

Tisk programů pro koncerty a vystoupení

V Klasifikaci můžete evidovat vystoupení žáků, která se automaticky přidají do třídní knihy žáka, ale navíc můžete velice snadno exportovat program koncertu do dvou nejpoužívanějších kancelářských programů pro úpravy textů a to jsou Microsoft Word a licenčně volný program Open Office. V těchto programech můžete program velice snadno upravit, doplnit o obrázky a také samostatně archivovat.

WOO

Naše programy bezchybně pracují od verze Windows XP do současných Windows 11. Díky Crossover bez problému fungují i na počítačích s Apple Macintosh a pomocí Wine na systémech Linux.

Klasifikace používá databázi PostgreSQL, která může běžet na systémech Windows, Linux a dalších. Umožňuje navíc i přístup odkudkoliv, kde je Internet, což Vám umožňuje práci z domu.

Počet ZUŠ, které používají Klasifikaci

Počet ZUŠ, které používají Klasifikaci (většina ZUŠ z celé republiky) také naznačuje, že to s Vámi myslíme vážně  – jsme tu jen pro Vás.

Mapa pokrytí Klasifikací

Co dodat závěrem? Snad jen to, že i když se to nezdá, tyto věci nejsou u některých – na první pohled velkolepých produktů samozřejmostí. Již mnohokrát se nám stalo, že se škola nechala zlákat jinou evidencí, zaplatila si převod žáků, ve kterém pak hodiny opravovala spousty chyb a zaplatila si drahé školení, aby po měsíci vyšlo najevo, že evidence není tak geniální jak bylo slibováno a vrátila se zpět ke Klasifikaci (naposledy v září 2022).

Děkujeme za Váš trvající zájem o naše služby

Tým JPH Software