info@jphsw.cz | 602 289 014 | JPH Software

 

Autorem programů Klasifikace a Majetek je programátor Pavel Holec, který se jejich tvorbou, údržbou a neustálým vylepšováním zabývá na plný úvazek již více než 15 let.

Pavel Holec říká: Chtěl jsem ušetřit čas manželce

Vývoj programu Klasifikace začal v roce 1998, kdy se už Pavel nemohl dívat na to, jak jeho manželka (učitelka na ZUŠ) vyplňuje všechna vysvědčení a další dokumenty ručně. Jako programátorovi a pragmatickému člověku mu přišlo zbytečné plýtvat tolik času prací, kterou by šlo pohodlně delegovat na počítač. S vidinou více volného času pro svoji ženu a další učitele se pustil do vývoje programu, který ušetří zaměstnancům ZUŠ mnoho času, starostí a energie.

Výsledkem mnohaletého úsilí je dnešní podoba Klasifikace, která obsahuje vše potřebné pro vedení agendy ZUŠ.

V průběhu vývoje programu Klasifikace a následné spolupráce s učiteli a řediteli ZUŠ se ukázalo, že by se jim hodil také program na správu majetku ve vlastnictví školy. A tak se zrodil program Majetek. Oba dva programy se skvěle doplňují.

Program Klasifikace se stal u ZUŠ nesmírně populární a postupně ho začala využívat většina základních uměleckých škol.

Ředitelé, učitelé i účetní si program velice chválí v porovnání s předchozí praxí díky němu ušetřili obrovské množství času, který nyní mohou věnovat důležitějším věcem, než je papírování.

Proč byste měli zvolit naše programy Klasifikace a Majetek?

  • Rychlé, spolehlivé a intuitivní programy, které vám ušetří čas a starosti.
  • Veškerá data jsou bezpečně uložena na jednom z vašich počítačů, nikdo cizí se k nim nedostane nebo můžete využít uložení dat na cloudu.
  • Více než 15 let zkušeností s vývojem programů a podporou zákazníků.
  • Neomezená podpora na telefonu, případně vzdáleným připojením pomocí aplikace Team Viewer.
  • Jsme vám kdykoliv k dispozici děláme to profesionálně na plný úvazek (ne jako brigádu po pracovní době jako někteří naši konkurenti).
  • Získali jsme státní akreditaci MŠMT na naše školení. Díky tomu můžete zaškolení v našem programu snadno a lépe financovat.

Využijte naší nabídky a získejte programy KlasifikaceMajetek za jedinečné ceny.

Pokud je vám cokoliv nejasné, rádi byste se na něco zeptali nebo chcete rovnou kterýkoliv program objednat, kontaktujte nás.

Kontakt