info@jphsw.cz | 602 289 014 | JPH Software

V čem jsme lepší?

Vysvědčení

Určitě s námi budete souhlasit, že vydávání vysvědčení je slavnostní a oficiální záležitost, která si zaslouží tištěná vysvědčení na profesionální úrovni. Program Klasifikace tiskne vysvědčení, které zcela koresponduje s danými vzory. Možná se už dnes pomalu zapomíná na to, že vzor vysvědčení dokonce podléhá Sbírce zákonů č. 86/2013 (od str 34 – dokumentu pdf) a Sbírce zákonů 223/2005 (od str 105 – dokumentu pdf).

Za zmínku jistě stojí i to, že pokud jste před vysvědčením tiskli jiný dokument na šířku, Klasifikace si pro vysvědčení sama přepne tisk na výšku a ještě nabídne zapnutí oboustranného tisku.

V Klasifikaci máte možnost volit si pro údaje na vysvědčení libovolné fonty písem, můžete tisknout do starších předtištěných tiskopisů i čistých tiskopisů Bianco.
Tisk vysvědčení doporučujeme na tiskopisy Bianco od firmy SEVT. SEVT

Vysv
Na ukázce je zobrazen výtisk vysvědčení z Klasifikace na formulářích Bianco.

S námi můžete mít svá data na jednom z Vašich počítačů

Můžete si sami udělat kompletní zálohu databáze v případě nějaké nechtěné změny se jednoduše vrátit do předchozího stavu. Záloha a obnova se vytvoří jednoduchým kliknutím na řádek v menu a vytvořený soubor má i u velké ZUŠ po deseti letech jen několik málo megabajtů. Elektronická archivace je pro Vás tedy snadná jako nikde jinde.

Klasifikace není závislá na určitém prohlížeči Internetu ani jeho verzi

Konkurenční produkty, které mají celou evidenci závislou pouze na prohlížeči Internetu, často doporučují tisk vysvědčení jen v prohlížeči Internet Explorer, protože v ostatních prohlížečích správný tisk vysvědčení (navíc často neodpovídající předepsanému vzoru) nezaručují. Nastavení tiskárny je pro ně také utopií, takže na komfortní tisk jako z Klasifikace můžete z prohlížečů Internetu zapomenout.

Otázkou je i to, jaké problémy nastanou se zmíněným Internet Explorerem, až vyjde jeho další nová verze. Historie totiž ukázala, že díky vleklým problémům uživatelé hromadně již léta přecházejí na prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox a další. Také používáte různé prohlížeče na různé stránky?

Převod žáků do nového školního roku kdykoliv

Pokud na Vaší ZUŠ chystáte nový školní rok už například v průběhu května, s námi nemáte problém. S převodem nemusíte čekat až si na Vás někdo udělá čas a jednoduše si jej uděláte sami. Převod pro nový školní rok si můžete udělat kdykoliv předem a ještě si na svém počítači zvolit, od kterého data už se program dívá do nového školního roku automaticky po svém spuštění.

Rozvrhy

Vytvoření rozvrhů hodin a jejich následné úpravy jsou u nás velmi snadné. V Klasifikaci přesunete libovolnou skupinu hodin naráz do jiné učebny či dne, zatímco ve webových aplikacích musíte hodiny měnit jednu po druhé…

rozvrh

Tisk programů pro koncerty a vystoupení

V Klasifikaci můžete evidovat vystoupení žáků, která se automaticky přidají do třídní knihy žáka, ale navíc můžete velice snadno exportovat program koncertu do dvou nejpoužívanějších kancelářských programů pro úpravy textů a to jsou Microsoft Word a licenčně volný program Open Office. V těchto programech můžete program velice snadno upravit, doplnit o obrázky a také samostatně archivovat.

WOO

Stabilita, spolehlivost, žádné výpadky a prověření léty

Více než 17 let pracujeme pouze s profesionálními řešeními, díky kterým za celá léta nikdo nepřišel o svá data a nikdo netrpěl žádnými výpadky. Naše řešení s daty na hlavní budově ZUŠ poskytuje možnost bezproblémového chodu i při dlouhodobém výpadku Internetu. S námi se nemusíte bát, že byste se díky výpadku Internetu nebo něčí služby museli vrátí k ručnímu vypisování vysvědčení.

Naše programy bezchybně pracují od verze Windows 95 do současných Windows 10. Díky Parallels bez problému fungují i na počítačích s Apple Macintosh a pomocí Wine na systémech Linux.

Edice Klasifikace HB používá databázi Microsoft Access a edice HB – NET databázi PostgreSQL, která může opět běžet na systémech Windows, Linux a dalších. Umožňuje navíc i přístup odkudkoliv, kde je Internet, což Vám umožňuje práci z domu. Od nás máte licenci na všechny domácí počítače zdarma.

Počet ZUŠ, které používají Klasifikaci

Počet ZUŠ, které používají Klasifikaci (většina ZUŠ z celé republiky) také naznačuje, že to s Vámi myslíme vážně. S námi se Vám nestane, že by se Vám někdo věnoval až po své pracovní době – jsme tu jen pro Vás.

Mapa pokrytí Klasifikací

Vývoj programu Klasifikace pokračuje na plné obrátky a s novými posilami

Díky anketě, která nás velmi potěšila Vašimi kladnými reakcemi, zároveň máme dostatek tipů na vylepšení programu, na kterých jsme okamžitě začali pracovat. Máte se na co těšit.


Co dodat závěrem? Snad jen to, že i když se to nezdá, tyto věci nejsou u některých – na první pohled slibných konkurenčních produktů samozřejmostí. Když si k tomu ještě přičtete, že případným přechodem na jiné řešení přijdete o celou svou historii v programu za všechny roky zpět, budete trávit spoustu času s učením se nových věcí, zapisováním všeho znovu, pak myslím, že takovýto krok jistě ještě stojí za zvážení…

Děkujeme za Váš trvající zájem o naše služby

Tým JPH Software